wysokie bramki obrotowe

Bramki obrotowe wysokie — bezobsługowe zabezpieczenie wejścia na obiekt

Bramki obrotowe wysokie są niezawodne w zabezpieczaniu terenu przed osobami niemającymi na niego wstępu. Działają bezobsługowo i są w tym niezwykle skuteczne.

Bramki obrotowe wysokie

Bramki obrotowe wysokie odpowiedzialne są przede wszystkim za wspomaganie kontroli ruchu osób w różnego rodzaju obiektach. W szczególności w miejscach takich jak: baseny, stadiony, lotniska, biurowce, firmy i hale produkcyjne. Dzięki nim pewne jest, że żadna nieupoważniona osoba nie wejdzie na dany obszar. Dodatkowo zapewniają one płynność ruchu i gwarantują bezpieczeństwo na terenie budynku i poza nim.

Miejsca, w których stosuje się bramki obrotowe wysokie

Bramki obrotowe wysokie instaluje się wszędzie tam, gdzie wymagane jest bezpieczeństwo. Bardzo często, na takie rozwiązanie decydują się właściciele dużych przedsiębiorstw. Pozwalają one na łatwy i szybki przepływ osób oraz kontrolę w czasie wydarzeń np. na stadionie. Wyposażone są w specjalny, sekcyjny rotor oraz stalowy panel, który wzmacnia konstrukcję furty wysokiej, co powoduje wzrost bezpieczeństwa.

bramki obrotowe wysokie

Bramki obrotowe są również wielkim ułatwieniem dla służb. Kolejnym miejscem, w którym świetnie się sprawdzą, są porty lotnicze. Na lotniskach jest zawsze bardzo dużo ludzi, dlatego szczególnie ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa. Bramki umożliwiają swobodne przejście personelu, jak i właściwe ukierunkowanie ruchu pasażerów. Pozwalają one także na szybsze wykrycie niebezpieczeństwa, co wiąże się ze sprawniejszą reakcją i szybkim wyeliminowaniem zagrożenia.

Bramki obrotowe używane są także na stadionach, w szczególności podczas trwania różnego rodzaju imprez sportowych i muzycznych. Pozwala to na dokładną kontrolę wchodzących osób i zapanowanie nad tłumami, które zazwyczaj pojawiają się na tego typu wydarzeniach. Ważne jest także to, że bramki mają stalowe wykończenie. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia oraz czynniki zewnętrzne. Wybór furt obrotowych jest również bardzo szeroki, dzięki czemu można zakupić odpowiednio dopasowany wariant, który będzie pasować do pomieszczenia czy na zewnątrz. Bramki są idealnym rozwiązaniem na bezobsługowe zapewnienie bezpieczeństwa obiektom, które tego potrzebują.

Bramki obrotowe wysokie mają za zadanie kontrolować przepływ osób oraz zapewniać ochronę wybranym obiektom. Dzięki nim nikt kto nie jest do tego upoważniony, nie wejdzie na zabezpieczony teren. Jest to świetne rozwiązanie dla miejsc, przez które przewija się duża ilość osób.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Access Control, w której znajdą Państwo wysokiej klasy bramki obrotowe wysokie zarówno!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *