Oferta

Systemy kontroli dostępu

W naszej ofercie znajdziecie Państwo innowacyjny system kontroli dostępu, który pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa na wybranym obszarze. Gwarantujemy urządzenia, które pozwalają na ograniczenie dostępu na całym terenie lub jego wybranej części. Stosowane są przede wszystkim w dużych przedsiębiorstwach, placówkach oświatowych, szpitalach czy punktach usługowych.

Zastosowanie naszych bramek kontroli dostępu

Przedstawiamy Państwu nasze bramki obrotowe kontroli dostępu, które pozwalają na kontrolowanie ruchu osobowego w miejscach strzeżonych, takich jak przestrzenie publiczne czy zakłady pracy. Nasze bramki wykorzystywane są w systemach kontroli dostępu m.in. do nadzoru przejść lub rejestracji czasu pracy. Służą one wewnątrz biur, urzędów, ale również w fabrykach, szkołach, magazynach czy szpitalach. Urządzenia mogą być zastosowane również z zewnątrz budynku. Opracowane są one na bazie jednego z najnowocześniejszych systemów dostępnych na rynku, nie narażając przy tym Państwa na wysokie koszta związane z ich serwisem.

Roger – kontrola dostępu

Swoje działania opieramy na produktach marki Roger. Jest to lider w dziedzinie systemów kontroli pracy w naszym kraju. Urządzenia te cechują się niesamowitą funkcjonalnością oraz dostosowaniem funkcji systemu do potrzeb Klientów.

Jako firma oferujemy również montaż systemu kontroli dostępu Roger, dzięki będą mieli Państwo pewność o jego prawidłowym załączeniu. Kontrola systemu dostępu oraz proces jej montażu, która stanowi podłoże całej oferty jest oczywiście nieustannie ulepszana, a co więcej jest rozwiązaniem opartym o długie lata zdobywanego doświadczenia oraz obserwację światowych i polskich trendów tej branży.

Zalety systemów kontroli dostępu

Wprowadzenie naszych systemów kontroli dostępu marki Roger ma na celu maksymalne podniesienie poziomu bezpieczeństwa na obszarze monitorowanego terenu. Cały mechanizm działa w bardzo prosty sposób – dany pracownik posiada uprawnienia w postaci identyfikatora dostępu do konkretnego pomieszczenia. Ponadto możliwe jest dostosowanie poziomu tajności w urządzeniu:

  • niski poziom tajności (kod numeryczny),
  • średni poziom tajności (chip, kod kreskowy lub karta magnetyczna),
  • wysoki poziom tajności (odcisk palca, rozpoznawanie twarzy).

Kontroler dostępu z pomiarem temperatury

Na miarę dzisiejszych czasów powstało urządzenie zwane kontrolerem z dostępem do pomiaru temperatury, które działa na podstawie inteligentnej funkcji rozpoznawania twarzy i badania temperatury powierzchni całego ciała.

Rozpoznawanie twarzy o nieco poszerzonej funkcjonalności pozwala określić, czy dana osoba posiada na twarzy maseczkę ochronną – w przypadku jej braku pojawia się specjalny komunikat, informujący o obowiązku zasłaniania twarzy. Kamera jest w stanie wykryć wyższą temperaturę ciała u danego człowieka, co okazuje się być niezwykle istotne w miejscach takich jak lotniska, urzędy czy placówki szpitalne.

Dlaczego warto wybrać Access Control?

Jeżeli zależy Państwu na zapewnieniu odpowiedniej kontroli dostępu w swojej firmie oraz na podwyższeniu poziomu bezpieczeństwa, chętnie podzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. W ofercie posiadamy rozwiązania, które pozwalają na wprowadzenie najwyższej jakości urządzeń do siedziby Państwa firmy. Dzięki staranności wkładanej w nasze działania udało nam się zdobyć zaufanie wielu zadowolonych Klientów. Profesjonalizm połączony z wysokiej jakości urządzeniami pozwala nam na nieustanny rozwój. Nie spoczywamy na laurach — stale udoskonalamy swoje usługi i podnosimy swoje kwalifikacje, aby mogli Państwo doświadczyć najwyższej jakości usług z rąk prawdziwych profesjonalistów.

Produkty dostępne w naszej ofercie stworzone są z niezwykle trwałych materiałów, co pozwala na korzystanie z nich przez długie lata. Jako firma gwarantujemy również naprawy serwisowe oraz pogwarancyjne. Stawiamy przede wszystkim na poprawę efektywności urządzeń kontroli dostępu w Państwa firmie. Wszystkie urządzenia są przez nas nieustannie kontrolowane oraz sprawdzane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszym przedstawicielem!