Oferta

Bramki sensoryczne

Przedstawiamy Państwu innowacyjne rozwiązania dostępne w naszej ofercie, jakimi są bramki sensoryczne. Połączenie starannej pracy oraz wieloletniego doświadczenia pozwala na zagwarantowanie najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Dbamy o to, aby mogli Państwo czuć się przede wszystkim bezpiecznie — dlatego swoją działalność skupiamy na nowoczesnych systemach kontroli.

Funkcjonalne rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Odpowiednie dostosowanie obiektów do warunków bezpieczeństwa to niezwykle ważne przedsięwzięcie — dlatego obiekt należy wyposażyć w funkcjonalne i przede wszystkim bezpieczne rozwiązania. Przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle estetyczne i ekonomiczne urządzenia, jakimi są bramki sensoryczne. Zostały one przystosowane do pracy ciągłej, która wspomaga kontrolę ruchu osobowego na terenie obiektów strzeżonych.

Bramki szybkie sprawdzają się przede wszystkim w obszarach o wysokim natężeniu ruchu osobowego, gdzie wymagana jest wzmożona kontrola bezpieczeństwa. Są one skonstruowane w prosty sposób, przy użyciu łatwej konfiguracji trybów działania. Posiadają dotykowy panel sterowania, który umożliwia wizualizację sygnalizacji.

Czym charakteryzują się nasze bramki rozsuwane?

Nasze bramki szybkie to atrakcyjne wizualnie urządzenia, przy których zostały zastosowane wysokiej jakości szklane ramiona. W celu kontroli ruchu osobowego bramki zostały wyposażone w piktogramy LED, które informują o możliwości przejścia we wskazanym kierunku. Komunikacja wskazywana jest za pomocą czerwonego krzyżyka w przypadku blokady oraz zielonej strzałki przy umożliwieniu przejścia.

Usprawnienie ruchu osobowego w budynku zwiększa również sygnalizacja dźwiękowa zastosowana przy produkcji naszych bramek rozsuwanych. Wysyła ona sygnały w sytuacji nietypowej (takich jak przejście dwóch osób naraz) lub przy wykryciu nieautoryzowanego obiektu w strefie detekcji ruchu.

Innowacyjna technologia

Podczas produkcji naszych bramek rozsuwanych pod uwagę były brane różne sytuacje. Dlatego w przypadku zaniku napięcia, urządzenie pozostaje niezablokowane. Bramki Speed Gates GT zostały również zabezpieczone przed przeciążeniem poprzez zatrzymanie ruchu skrzydeł, jeśli w strefie detekcji ruchu zostanie wykryta przeszkoda. W tym samym momencie uruchamiany jest również komunikat dźwiękowy.

Urządzenia zostały wyposażone w specjalne oprogramowanie układu procesorowego. Pozwala to na dokładną analizę sygnałów emitowanych z systemu czujników zastosowanego w naszych bramkach szybkich.

Nasze propozycje i zastosowania

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka wariantów bramek sensorycznych o różnych wymiarach skrzydeł. Zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa stanowi fundamentalną kwestię w obiektach komercyjnych. Odpowiednie przystosowanie to jednak nie wszystko — istotnym elementem jest również ogólne dopasowanie do wystroju wnętrza i architektury danego obiektu. Nasze urządzenia kontroli dostępu spełniają swoje funkcje zarówno w aspektach estetycznych, jak i praktycznych.

Bramki szybkie Speed Gates GT zostały stworzone z myślą o zaaranżowaniu przyjaznego miejsca, w którym będą Państwo mogli się czuć przede wszystkim bezpiecznie i swobodnie. Urządzenia te pozwalają na szybkie przejście na drugą stronę bez zbędnej starty czasu, rozpoznając osoby, które nie mają upoważnienia do wejścia na teren obiektu. Firma, gwarantująca swoim Klientom wysoką jakość zabezpieczeń, z łatwością wzbudza zaufanie.

Indywidualne podejście do Klienta

W trakcie szerzenia naszej działalności zależy nam przede wszystkim na zdobyciu Państwa zaufania. Urządzenia dostępne w naszej ofercie zostały poddane wymaganych atestom, które gwarantują ich najwyższą jakość.

W swojej ofercie posiadamy bramki zabezpieczające, bramki sensoryczne, bramki szybkie, detektory, systemu monitoringu oraz wiele innych rozwiązań stosowanych w obiektach użyteczności publicznej. Podczas współpracy otrzymują Państwo od nas gwarancję jakości, która dla nas jest kluczem do zapewnienia profesjonalnej usługi.

Jeśli szukają Państwo urządzeń, które zagwarantują bezpieczną inwestycję na długie lata, zapraszamy do kontaktu już dziś!