Oferta

Systemy monitoringu

Zagwarantowanie bezpieczeństwa to jeden z podstawowych obowiązków w trakcie wyposażenia budynku. Przedstawiamy Państwu innowacyjny system monitoringu CCTV, który pozwala na stałą kontrolę obiektu oraz zapewnienie kontroli przy użyciu urządzeń najwyższej klasy. Ta nowoczesna technologia odpowiadająca za nadzorowanie pomieszczeń za pomocą wideo została stworzona z myślą o monitorowaniu najróżniejszych obiektów, w celu zabezpieczenia budynku przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Innowacyjny monitoring wizyjny

Nasz system monitoringowy składać się może zarówno z jednej kamery, jak i kilku urządzeń monitorujących, na których obraz jest rejestrowany i płynnie przekazywany do monitorów wideo lub telewizorów. Każdy element obwodu jest ze sobą ściśle połączony, tworząc swego rodzaju zamknięcie. Takie kamery umieszczane są w wyznaczonych do tego miejscach, co pozwala na uzyskanie maksymalnej widoczności monitorowanych pomieszczeń.

Podczas montażu systemów CCTV stosujemy specjalny rodzaj kamer, który cechuje się wysoką jakością obrazu w każdych warunkach (również w nieoświetlonych pomieszczeniach). Urządzenia te posiadają funkcje obrotu głowicy, co zwiększa zakres monitorowanego obrazu.

Łatwość w obsłudze

Nasze systemy telewizji przemysłowej posiadają opcję sterowania w sposób całkowicie zdalny. Cały ten proces jest możliwy dzięki specjalnej klawiaturze sterującej i powinien odbywać się on w specjalnym pomieszczeniu kontrolnym, przeznaczonym do monitoringu CCTV. Dzięki tej możliwości mogą Państwo w łatwy sposób skonfigurować funkcje takie jak zbliżenie, pochylenie czy nawet ogniskowanie. Te nowoczesne systemy technologiczne wykorzystują cyfrowe wideo rejestratory, co pozwala na prowadzenie zapisów nagrań.

Montaż systemu CCTV zawiera urządzenia, których zasięg może obejmować noktowizor oraz czujnik ruchu. Pozwala to na stały, zdalny dostęp do obrazu znajdującego się w zasięgu kamery. Osoba kontrolująca zapis z monitoringu w przypadku zagrożenia otrzymuje ostrzeżenie i powiadomienie. Najnowszej technologii zestaw kamer IP to urządzenie posiadające megapikselowe czujniki obrazu, który po rejestracji może zostać zapisany na dysku zewnętrznym. Ponadto kamery działają niezależnie na zdecentralizowanych systemach.

Zastosowanie systemów monitoringu

Montaż systemów CCTV jest zwiększeniem bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania lub pracy, również w pomieszczeniach o słabym oświetleniu. Nasze kamery można zaobserwować często na domowych posesjach, ogrodzeniach czy w miejscach pracy.

Głównym celem montażu systemów CCTV jest zlikwidowanie lub zminimalizowanie przestępstw takich jak np. kradzieże. Taki rodzaj monitoringu możecie Państwo spotkać także w komunikacji miejskiej, czy podczas jazdy samochodem na autostradzie. Dzięki doskonale rozwiniętej technologii i szybkiej transmisji obrazu w oferowanym przez nas systemie CCTV powiadomiona ochrona, służba lub pracownicy mogą natychmiast zareagować na zagrożenie i pozbyć się jego źródła.

Wszystkie elementy naszego monitoringu wizyjnego

Przedstawiamy Państwu innowacyjne rozwiązanie umożliwiające stałe kontrolowanie bezpieczeństwa, jakim jest system monitoringu CCTV. Urządzenia cechują się przede wszystkim wysoką rozdzielczością obrazu oraz szerokim wachlarzem dostępnych funkcji. System jest gwarancją najwyższej jakości usługi zawartej w niewielkich rozmiarów kamerach.

Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad montażem systemów CCTV, zapraszamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem lub odwiedzenia naszego punktu stacjonarnego w Libiążu. Nasi fachowcy z ogromną przyjemnością podzielą się swoją wiedzą, aby mogli Państwo dobrać urządzenia spełniające wszelkie oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już dziś!