Oferta

bramki obrotowe wysokie

Przedstawiamy Państwu skuteczną kontrolę dostępu, jaką są nasze bramki obrotowe wysokie. Gwarantują one płynność ruchu oraz pozwalają na usprawnienie systemu bezpieczeństwa na terenie budynku, oraz poza nim.

Czym charakteryzują się nasze bramki obrotowe?

Bramki obrotowe wysokie są rozwiązaniem, na które decydują się właściciele dużych przedsiębiorstw — w miejscach, gdzie zagwarantowanie bezpieczeństwa jest szczególnie istotne. Zapewniają one swobodny przepływ osób oraz szczególną kontrolę w trakcie wydarzenia.

Nasze furty stadionowe wyposażone zostały w sekcyjny rotor oraz stalowy panel, który wzmacnia konstrukcję furty wysokiej, zwiększając przy tym bezpieczeństwo. W ofercie posiadamy zarówno pojedyncze, jak i podwójne bramki. Pozwalają one również na zwiększenie efektywności pracy służby bezpieczeństwa.

Gdzie znajdą zastosowanie?

Nasze bramki obrotowe wysokie sprawdzają się doskonale przy wyposażeniu portów lotniczych na terenie całej Polski. Lotnisko to miejsce dużego skupiska ludzi, dlatego zapewnienie odpowiedniej ochrony jest szczególnie ważne w tego typu miejscach. Nasze bramki umożliwiają nie tylko swobodne przejście dla personelu, ale również właściwe ukierunkowanie ruchu pasażerskiego. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy lotniska mogą czuć się bezpiecznie w trakcie obsługi podróżnych.

Szczególny nadzór wymagany jest również na stacjach kolejowych, gdzie często konieczne jest sprawdzenie uprawnień do korzystania z usług kolei. Bramki obrotowe w dużym stopniu ułatwiają pracę ochronie i pozwalają na szybsze wykrycie niebezpiecznego zdarzenia.

Bezpieczeństwo na stadionie

Kołowroty stadionowe to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy Państwu na zabezpieczeniu strefy stadionowej. Pozwoli to nie tylko na zwiększenie kontroli, ale również pomoże usprawnić pracę służb bezpieczeństwa.

Nasze bramki stadionowe to uniwersalne rozwiązanie, które umożliwi skoordynowanie ruchu przy wejściu na stadion. Pozwala to na dokładną kontrolę przechodzących osób oraz spowolnienie ruchu, który w trakcie wydarzeń sportowych jest szczególnie wzmożony. Dzięki stalowemu wykończeniu furty stadionowe odporne są na uszkodzenia oraz czynniki zewnętrze — dzięki czemu będą służyć również na terenie zewnętrznym.

Cenimy sobie bezpieczeństwo

W ofercie mamy wiele wariantów furt obrotowych, dzięki czemu dostosowują się one do wnętrza zarówno pomieszczeń biurowych, jak i miejsca użytku publicznego ulokowane poza budynkiem. Pozwala na to wysokiej jakości stal odporna na różne warunki atmosferyczne. Oferujemy Państwu zarówno pojedyncze bramki obrotowe wysokie, jak i te z możliwością wykorzystania dwóch przejść jednocześnie.

Wdrożone przez nas systemy bezpieczeństwa są stale doskonalone pod okiem profesjonalistów wchodzących w skład Access Control. Swoje urządzenia dostosowujemy do panujących norm w zakładach pracy, tak aby umożliwić Państwa pracownikom pracę w bezpiecznych warunkach. Nasza skuteczność została pozytywnie oceniona przez Klientów świadczących usługi w różnych branżach. Wprowadzony przez nas system bezpieczeństwa oparty jest na innowacyjnych rozwiązaniach, które zdobyły wiele pozytywnych opinii wśród ekspertów na rynku technologicznym. Dzięki naszym bramkom obrotowym wysokim zarządzenia bezpieczeństwem jest znacznie łatwiejsze, również w bardzo zatłoczonych miejscach.

Szerokie możliwości

Wysokie bramki obrotowe to gwarancja nieustannej kontroli i najwyższej jakości zabezpieczenia obiektu. Tworzymy je z myślą o zapewnieniu Państwu urządzeń spełniających swoje zadania przez długie lata. Chętnie doradzamy podczas wyboru naszych produktów. Nasi pracownicy zostali dokładnie przeszkoleni, aby móc dzielić się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Naszym usługom zaufało już tysiące Klientów z całej Polski. Nasza firma zdobyła cenne wyróżnienia, a współpracę z nami zawarło wiele znanych marek. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skontaktowania się z naszym przedstawicielem!