Oferta

Nowoczesna technologia zamknięta w bramkach obrotowych

Bramki obrotowe niskie to niezwykle przydatne rozwiązanie w miejscach, gdzie konieczna jest stała kontrola przepływu osób. Wspomagają one przede wszystkim nadzór ruchu wewnątrz obiektu. Z rozwiązań, które proponujemy naszym Klientom, korzystają właściciele m.in. budynków administracyjnych, instytucji publicznych czy obiektów przemysłowych i sportowych. Urządzenia te zostały przetestowane przez nasz wykwalifikowany zespół, a ponadto spełniają wszystkie niezbędne atesty.

Nasze bramki obrotowe wyposażyliśmy w automatyczny system kontroli, który pozwala na ich elektroniczne sterowanie za pomocą urządzenia. Posiadają one również specjalne piktogramy diodowe upraszczające sygnalizację podczas ruchu. Priorytetem jest dla nas zapewnienie bezpieczeństwa w budynkach użytkowych. Umożliwiamy to dzięki połączeniu nowoczesnej technologii z łatwym dostępem do obsługi urządzeń. Funkcjonalność to słowo, które doskonale opisuje zaprojektowane przez nas rozwiązania.

Czym charakteryzują się nasze bramki obrotowe niskie?

Bramka obrotowa niska to funkcjonalne rozwiązanie, które sterowane jest za pomocą wbudowanego systemu kontroli. Posiada precyzyjny układ pomiaru, który umożliwia płynny ruch ramion oraz bezproblemowe przemieszczanie się. Bramki zostały wyposażone w ramiona, które są niezwykle ważnym elementem wpływającym na szybkość pracy bramek. Możliwy jest wybór spośród kilku trybów pracy — kontroli ruchu osobowego dla obu kierunków ruchu bądź dla dowolnie wybranego.

Wyprodukowane przez nas bramki cechuje niezwykła estetyka, która wkomponowuje się w każdy rodzaj obiektu użytkowego. Są to urządzenia oparte o najnowocześniejszy system bezpieczeństwa, który usprawnia kontrolę nawet w najbardziej zatłoczonych miejscach.

System płatnej toalety

Nasze bramki obrotowe niskie sprawdzą się również jako system płatnej toalety. Urządzenia posiadają sygnalizację wizualną, która informuje o zablokowaniu bądź odblokowania możliwości przejścia. Pokazuje ona komunikaty za pomocą strzałek wyświetlanych na piktogramie LED.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Nasze bramki obrotowe tripod przeznaczone są do różnego rodzaju obiektów, które wymagają wdrożenia wysokiej jakości systemu ochrony. Zaprojektowane zostały tak, aby w prosty sposób umożliwić swobodny przepływ ludzi, przy jednoczesnej kontroli ruchu.

Każdy kontakt z Klientem jest dla nas niezwykle ważny. Do zlecenia podchodzimy z radością, a powierzone nam zadania wykonujemy profesjonalnie i dokładnie. Wkładamy całe nasze serca, aby stworzyć urządzenia służące Państwu przez długie lata. Zaufanie jest dla nas niezwykle ważne podczas współpracy. Nasza praca została doceniona przez wielu specjalistów, a bramki obrotowe przez nas wyprodukowane używane są m.in. w budynkach wojskowych czy punktach usługowych.

Co nas wyróżnia?

Priorytetem jest dla nas stały rozwój, który oparty jest na owocnej współpracy z Klientem oraz polepszaniu świadczonych usług. Bazujemy na materiałach, które posiadają wysokie parametry odpornościowe — dzięki temu nasze bramki obrotowe będą spełniać swoją rolę przez długie lata. Wysoka trwałość to szczególnie ważny czynnik przy pracy w zatłoczonych miejscach.

Produkowane przez nas urządzenia są nie tylko trwałe, ale również niezwykle proste w użyciu. System w nich użyty pozwala na bezproblemowe kontrolowanie ruchu w zatłoczonych obiektach użytku publicznego. Tripody wyposażyliśmy tylko w niezbędne funkcje, co wpływa na ich wysoką funkcjonalność i umożliwia szybką konfigurację.

Zapraszamy do naszego sklepu

Nasza siedziba mieści się w Libiążu przy ulicy Jazdówki 16. Jest to dobrze skomunikowane miejsce, dzięki któremu dojazd do siedziby naszej firmy jest ułatwiony. Na miejscu będą mogli Państwo na własne oczy zobaczyć nasze produkty, m.in. niskie i wysokie bramki obrotowe. Umożliwiamy również przetestowanie naszych urządzeń oraz chętnie służymy poradą. Zapraszamy Państwa do regularnego sprawdzania naszej oferty, która jest na bieżąco aktualizowana na naszej stronie. To właśnie tutaj gromadzimy wszystkie najważniejsze informacje na temat naszych produktów.