Oferta

Bramki uchylne — zabezpieczenie obiektu

Przedstawiamy Państwu bramki uchylne, które służą do kontroli dostępu oraz wspomagania kontroli ruchu w obiektach strzeżonych. Są to urządzenia stosowane najczęściej w sklepach wielkopowierzchniowych oraz innych budynkach oddanych do użytkowania publicznego. Wspomagają one przepływ osób w miejscach strzeżonych, gdzie stała kontrola nie jest wymagana. Jest to gwarancja bezpieczeństwa przy zachowaniu wysokich walorów estetycznych.

Bramki uchylne wykorzystywane są w miejscach o dużym natężeniu ruchu przy wejściu do obiektów bądź jako ograniczenie dostępu przejścia na konkretne piętro w budynku. Jest to prosty sposób na kontrolę przemieszczenia się osób nieupoważnionych na danym terenie. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz stałe poszerzanie umiejętności naszych pracowników pozwala na dzielenie się cenną wiedzą w temacie produktów dostępnych w naszej ofercie. Cały nasz asortyment przeszedł niezbędne atesty potwierdzające ich wysoką jakość, a jako firma zdobiliśmy wiele cennych certyfikatów.

Czemu warto skorzystać z naszej oferty?

W katalogu znajdą Państwo zarówno bramki uchylne o standardowym wykończeniu, jak i te o nowoczesnej stylistyce. Każdy z modeli wykonany jest z uniwersalnej stali, co gwarantuje wysoką wytrzymałość nawet w bardzo zatłoczonych pomieszczeniach. Dzięki tej specyfice mogą być Państwo pewni co do jakości proponowanych przez nas urządzeń.

Bramki uchylne dostępne w naszej ofercie wyposażone są w metalowe ramiona oraz specjalny piktogram wskazującym kierunek ruchu. Do wyboru mają Państwo bramki o standardowych wykończeniach, które nadają pomieszczeniu dodatkowych walorów estetycznych dzięki swojej prostocie i transparentności. Aby spełnić oczekiwania swoich Klientów, oferujemy również bramki podwójne — wykorzystanie ich umożliwi nie tylko oszczędność finansową, ale również lepsze zagospodarowanie przestrzeni.

Piktogramy diodowe

Wykorzystane rozwiązania ledowe, które wskazują na możliwość przejścia oraz jego kierunek, ułatwiają użytkowanie bramek uchylnych wszystkim grupom wiekowym. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na kontrolę ruchu osobowego w zrozumiały dla użytkowników sposób. Oznakowania informują naprzemiennie o zablokowanym przejściu bądź o możliwości przejścia we wskazanym kierunku.

Swoboda podczas użytkowania

W katalogu znajdą Państwo zarówno nowoczesne bramki automatyczne, zapewniające dokładną kontrolę nad przemieszczaniem się osób w budynku, jak również urządzenia sterowane manualnie, służące stopniowemu przepływu tłumów. Niezależnie od rodzaju, bramki uchylne pozwalają na uniknięcie zatorów na terenie obiektu.

Bramki uchylne nie stanowią utrudnienia dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Ich mechanika sprawia, że jest to najlepsze narzędzie służące do kontroli ruchu osobowego, które pozwala na swobodne przemieszczanie się również osobom z niepełnosprawnościami. Bramki uchylne nie utrudniają również transportu różnego rodzaju towarów. Dzięki prostemu funkcjonowaniu, bez problemu można zablokować ramiona w pozycji otwartej, co umożliwia swobodne przejście dla dostawców.

Wysoka funkcjonalność

Niezaprzeczalną zaletą naszych bramek uchylnych jest łatwość instalacji oraz konfiguracji trybów działania i funkcji, a to wszystko za pomocą nowoczesnego panelu sterującego z wyświetlaczem oraz monitorem. Ponadto mechanizm pozwala na szybką zmianę kierunku poruszania się ramion, a także umożliwia jego całkowite zablokowanie.

Aby korzystanie z naszych produktów było proste, a ich potencjał całkowicie wykorzystany, zachęcamy do zaopatrzenia się w elektroniczne systemy kontroli ruchu osobowego. To zagwarantuje Państwu możliwość łatwego nadzorowania pracy bramek uchylnych oraz skorzystania ze wspomagających funkcji. Aby zapewnić Państwu całkowity komfort w trakcie współpracy, oferujemy stały nadzór oraz serwis gwarancyjny wszystkich produktów dostępnych w naszej ofercie.

Nieustannie słuchamy Państwa opinii i wdrażamy je w naszą codzienną pracę. Poszukujemy rozwiązań, które pozwolą zapewnić bezpieczeństwo na terenie Państwa firm. Do każdego Klienta mamy podejście indywidualne. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z jednym z naszych przedstawicieli.