Oferta

System Rejestracji Czasu Pracy - SYSTEM RCP

Przedstawiamy Państwu nasze innowacyjne rozwiązanie, jakim jest System Rejestracji Czasu Pracy. Umożliwia on skuteczną konfigurację kalendarza pracy wykonywanej przez pracowników w danym zakładzie. Program ten ma za zadanie rozliczać nie tylko ogólny czas, jaki dany pracownik przepracuje, ale również wszelkie jego nieobecności. Pozwala to na stałą kontrolę oraz umożliwia łatwy dostęp do danych. System ten kontroluje również wykorzystanie przez pracowników przysługujących urlopów, wyjść służbowych oraz prywatnych.

Jak działa system RCP?

Po wprowadzeniu systemu RPC każda zatrudniona osoba w danej firmie dostaje kartę identyfikacyjną, która służy jako środek do dokonywania rejestracji odpowiednich zdarzeń i posiada możliwość poruszania się po konkretnych strefach zakładu pracy w zależności od posiadanych uprawnień. Pracownik w systemie widnieje jako numer, który zapisany jest w postaci trwałej w pamięci karty.
Każdy czytnik kart kontroli dostępu służący podchodzący pod system RCP rejestruje dane takie jak: numer karty, datę i czas zdarzenia oraz stan w momencie rejestracji (wyróżniamy 2 stany, takie jak WEJŚCIE i WYJŚCIE). Taki czytnik z wyjątkiem rejestrowania zdarzenia, uruchamia także wykonawcze urządzenie zależne od uprawnień przeznaczonych dla danej karty. Każdej z nich można przydzielić zupełnie inne uprawnienia (obszar dostępu, strefy czasowe). Czytniki kart kontroli dostępu posiadają własny bufor pamięci oraz gromadzą zdarzenia w pamięci wewnętrznej rejestratora, a zebrane informacje zostają przesłane do komputera w momencie uruchomienia programu zarządzającego.

Z czego zbudowany jest system?

W składzie Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta znajdziemy elementy takie jak: czytniki kart, bramki, identyfikacyjne, paski, urządzenia do transmisji danych, a także odpowiednie oprogramowanie komputerowe. Urządzenia zbudowane są z mechanicznych elementów wykonawczych, które pozwalają na łatwe i bezproblemowe korzystanie.
System RCP to niezwykle pomocne narzędzie automatyczne, które rozlicza czas pracy pracownika, przy okazji minimalizując koszta oraz likwidując fałszywe nadgodziny. Pozwala on również usprawnić wydajność wykonywanych obowiązków. Na obecny moment Systemem Kontroli Dostępu jest najnowocześniejszym narzędziem spoczywającym w rękach pracodawcy i pracownika. Można śmiało przyznać, że to rozwiązanie szyte na miarę naszych czasów.

Wdrożenie systemu RCP w miejscu pracy — jak to zrobić?

Wdrożenie i rozpoczęcie korzystania z naszego systemu RCP to przepis na zwiększoną efektywność w Państwa miejscu pracy. Korzystanie z niego jest niezwykle łatwe dzięki wprowadzeniu innowacyjnych technologicznie rozwiązań. Użytkownik instaluje aplikację o nazwie IconRCP™ oraz system Icon24™. W przypadku wykonywania pracy stacjonarnej – brelok lub indywidualny kod logowania posłuży pracownikowi jako dosłowny klucz, dzięki któremu rozpocznie lub zakończy on swoją zmianę. Podczas pracy o charakterze zdalnym, wystarczy tylko dostęp do wspomnianego systemu Icon24™.

Zastosowanie nowoczesnego systemu pozwala na szybkie wypracowanie u użytkowników określonych nawyków. Pozwala to na dokładne kontrolowanie godzin pracy osób zatrudnionych. Skuteczne i trwałe wdrożenie naszego systemu RCP to tylko kwestia czasu, przyzwyczajenia i nieustannego praktykowania.

Przede wszystkim skuteczność

Podczas pracy na celu mamy odpowiedź na Państwa potrzeby związane z zapewnieniem bezpieczeństwem i stałej kontroli na terenie obiektu. W tym celu stale monitorujemy zmiany zachodzące na rynku. Nasi pracownicy w oparciu o pytania ofertowe, chętnie służą pomocą w dokonaniu wyboru urządzenia wykonawczego, które jest obowiązkowe podczas uruchomienia systemu RCP.

Nasze oferty zaspokoją nie tylko Państwa potrzeby w zakresie technicznym lub estetycznym, ale również wpasują się w oczekiwania finansowe. Współpraca obejmuje zarówno zagwarantowanie najwyższej jakości sprzętu, jak i pomoc w przeszkoleniu Państwa pracowników. Zapraszamy serdecznie do nawiązania współpracy.