Oferta

Bezobsługowe Systemy parkingowe

Przedstawiamy Państwu rozwiązania dostępne w naszej ofercie, które pozwolą na bezproblemową kontrolę przejazdu oraz zarządzanie terenem parkingowym. Bezobsługowy system parkingowy to rozwiązania oparte na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, które pomogą w stałym nadzorze Państwa obiektów. Ta innowacyjna metoda pozwala na wdrożenie stałej kontroli na terenie parkingu, co zwiększa bezpieczeństwo i umożliwia szybszy przejazd osobom do tego upoważnionym.

Gwarancja bezpieczeństwa i nowoczesnego designu

Szlabany drogowe dostępne w naszej ofercie to połączenie bezpieczeństwa z estetycznym wykonaniem. Wielofunkcyjne urządzenia zostały zaprojektowane w nowoczesne wzornictwo i wyposażone w aluminiową obudowę o chropowatym wykończeniu. Pozwala to na niezawodność oraz wydajność dostępnych szlabanów drogowych, a co za tym idzie — zwiększenie kontroli ruchu na danym terenie.

Zapewnienie bezpieczeństwa na parkingu to niezwykle ważny czynnik, który pozwala na zwiększenia zaufania wśród Klientów. Szlabany drogowe GARD zostały zaprojektowane w specjalne sygnalizatory LED, które w dużym stopniu zwiększają widoczność — zarówno na pierścieniu, jak i po obu stronach ramienia. To innowacyjne rozwiązanie stosowane jest na strefach parkingowych, terenach objętych budową, ale również posesjach prywatnych.

Innowacyjne rozwiązania na wyciągnięcie ręki

Dzięki zastosowaniu automatyki wjazdu kierowca nie musi opuszczać pojazdu podczas przejeżdżania przez parking. Płynna praca automatycznych szlabanów parkingowych pozwala na nieustanną kontrolę osób opuszczających obiekt. Gwarancją tego są liczne testy naszych urządzeń, który wykazały ich niezawodną skuteczność sprawdzoną na 2 milionów cykli.

Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów podczas produkcji będą mieli Państwo pewność, że szlabany drogowe posłużą przez długie lata. Każdy szlaban drogowy GARD posiada nowoczesny silnik, który jest gwarancją wysokiej wydajności w przypadku intensywnego i długotrwałego użytkowania. Aby ułatwić pracę w miejscach o dużym natężeniu ruchu, automatyczne szlabany parkingowe wyposażone zostały w lampę ostrzegawczą oraz specjalne fotokomórki. Dzięki zastosowaniu silnika bezszczotkowego szlabany drogowe podczas pracy działają niezwykle cicho i wydajnie.

Gwarancja bezpieczeństwa

Priorytetem dla naszej firmy jest bezpieczeństwo Klientów, które przedkłada się na ich zaufanie. Ustalenie ważnych priorytetów podczas naszej pracy pozwoliło na zagwarantowanie Państwu najwyższej jakości automatyki wjazdu. Pozwala to na precyzyjne dostosowanie do ruchu panującego na parkingu.

Aby odpowiednio zabezpieczyć pojazdy przed ewentualną kolizją, automatyczne szlabany parkingowe zostały wyposażone w specjalne osłony ramienia, które gwarantują dodatkową ochronę podczas pracy urządzenia. Ponadto wykonane są z solidnych materiałów, które gwarantują trwałość oraz możliwość użytkowania przez długie lata. Jesteśmy również w stanie przewidzieć potencjalne sytuacje, które mogą stanowić problem, dlatego nasze szlabany drogowe są wyposażone w specjalne przeguby. Umożliwiają one montaż urządzenia w miejscach, gdzie wysokość pomieszczenia może stanowić przeszkodę dla swobodnego podnoszenia ramienia. Dzięki temu nasze szlabany drogowe GARD mogą zostać zastosowane również na terenie parkingów podziemnych.

Spełniamy oczekiwania

Przedstawiamy Państwu bezobsługowy system parkingowy, które są produkowane w celu usprawnienia automatyki wjazdu. Produkty, które Państwu oferujemy, posiadają liczne atesty oraz certyfikaty świadczące o ich wysokiej jakości. Wdrażając nowe pomysły, kierujemy się przede wszystkim oczekiwaniami naszych Klientów.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej bogatej oferty usług i produktów bazujących na sprawdzonych rozwiązaniach, które są gwarancją wieloaspektowego bezpieczeństwa. Automatyczne szlabany parkingowe dostępne w naszym asortymencie, nadają się zarówno dla parkingów prywatnych, jak i publicznych. Wykonane z solidnych materiałów szlabany drogowe dzięki swojemu nowoczesnemu designowi perfekcyjnie dopasowują się niezależnie od celu zastosowania.

Zapraszamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty oraz do kontaktu z naszym przedstawicielem!