system RPC

Zalety systemu rejestracji czasu pracy

Kontrola pracowników to nieodzowny element wpisujący się w zakres obowiązków osób zarządzających w firmie. Weryfikacji podlega nie tylko dokładność wykonanych obowiązków, ale też liczba przepracowanych godzin. W niektórych placówkach sprawdza się to samodzielnie, jednak wraz z rozwojem technologii coraz częściej można natrafić na systemy rejestru czasu pracy, co znacznie ułatwia funkcjonowanie przedsiębiorstw.

Skuteczna kontrola

Powierzając kontrolowanie czasu pracy systemowi, odciąża się managerów czy leaderów zespołów z własnoręcznego wpisywania wszystkich danych w system. Muszą oni jedynie sprawdzić, czy stan rzeczy w programie zgadza się z aktualnym. Jest to znaczne ułatwienie i oszczędność czasu, gdyż poza stałym pilnowaniem godzin obecności osób zatrudnionych w firmie, system jest również w stanie wyliczyć ilość przysługujących dni wolnych w ramach urlopu czy nagłych powodów prywatnych. Wszystkie dane są pod stałą obserwacją, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko wystąpienia ewentualnych pomyłek, które mogą przytrafić się podczas odręcznego liczenia.

Zwiększona kontrola

System RPC działa na podstawie karty, którą wręcza się każdemu pracownikowi. Staje się ona jedną z najbardziej indywidualnych elementów zatrudnionego, gdyż przy jej użyciu można kontrolować nie tylko czas pracy w danym dniu czy miesiącu, ale również przemieszczanie się między strefami w firmie, do których jest ograniczony dostęp. Do każdej karty przypisuje się jednego pracownika, który zapisany w systemie pod postacią numeru, ma przydzieloną możliwość wejść w przedziały, do których wstęp posiadają wyłącznie konkretne jednostki. Dzięki temu możliwa jest również stała kontrola kto i w jakim czasie przemieszcza się w obrębie bardziej istotnych miejsc. Każdy zamontowany czytnik kart posiada własną pamięć do gromadzenia danych, a te są następnie przesyłane do głównego komputera. Tym sposobem wszystkie informacje znajdują się w jednym miejscu.

Prosta kontrola

Zaskakująco prosty w obsłudze system do kontroli czasu pracy uznawany jest za niezwykle pomocny dla każdego pracodawcy. Specjalnie przystosowane do tego bramki, karty, a nawet programy gwarantują, że nawet największa firma może skorzystać na instalacji tego typu ulepszeń. Koniec z fałszywymi nadgodzinami, które brały się tylko z faktu, że pracownik został niedopilnowany! System ten doskonale sprawdza się zarówno w pracy stacjonarnej, jak i zdalnej. Umożliwia nie tylko zwiększoną kontrolę i bezpieczeństwo na terenie firmy, ale też minimalizację kosztów.

Możliwości, które można uzyskać dzięki systemowi RPC, jest wiele. To od kierownictwa danej firm zależy, czego potrzebują w swojej działalności i na co ostatecznie się zdecydują. Firma Access Control zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też wychodzi naprzeciw swoim Klientom, dostosowując do nich najlepsze oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *