bramki obrotowe cena

Jakie bramki obrotowe wybrać?

Zastosowanie bramek obrotowych jest znakomitym wyjściem, jeśli chce się zapewnić pełne bezpieczeństwo. W wielu miejscach już dawno firmy wprowadziły bramki obrotowe. Można spotkać bramki obrotowe niskie oraz bramki obrotowe wysokie. Zależnie od potrzeby dobiera się je indywidualnie. Zastosowanie takiego rodzaju ochrony daje pełną kontrolę nad tym, kto wchodzi do budynku lub na dany teren. Takie zabezpieczenia spotyka się wszędzie. Zdecydowana większość dużych przedsiębiorstw decyduje się na takie środki ochrony bezpieczeństwa swoich klientów oraz pracowników. Z bramek obrotowych korzysta się w zoo, w metrze, na lotniskach i stadionach.

Jakie bramki obrotowe wybrać

Zastosowanie bramek obrotowych – bramki obrotowe niskie

Zależnie od rodzaju niebezpieczeństwa jakie może mieć miejsce na danym terenie, wybiera się bramki niskie bądź wysokie. Znacząca potrzeba kontroli przepływu osób, wymaga zastosowania takiego rodzaju środków bezpieczeństwa. Bramki obrotowe niskie będą mieć swoje zastosowanie w budynkach administracyjnych, instytucjach państwowych oraz obiektach sportowych. Jak wiadomo, duża ilość osób przychodzi w te miejsca codziennie. W takich okolicznościach bezpieczeństwo ludzi przebywających na tych terenach jest najważniejsze. Działanie automatyczne upraszcza korzystanie z bramek obrotowych niskich i usprawnia przepływ ludzi.

Zastosowanie bramek obrotowych – bramki obrotowe wysokie

Są miejsca, gdzie bezpieczeństwo wymaga użycia bramek obrotowych wysokich, gdyż skupisko ludzi na takich terenach jest znacznie większe niż we wcześniej wspomnianych budynkach administracyjnych czy obiektach sportowych. Bramki obrotowe wysokie najczęściej spotyka się na lotniskach. Ilość osób, która znajduje się na takim terenie, utrudnia ciągłe kontrolowanie ruchu przez ochronę. Wspomaganie bezpieczeństwa z wykorzystaniem automatycznych bramek obrotowych wysokich jest w tym przypadku wyjściem idealnym. Innym miejscem, gdzie stosuje się taki rodzaj ochrony, to stadiony. Różnica występująca między obiektami sportowymi a stadionami to właśnie ilość ludzi, jaka zbiera się w jednym momencie na całym terenie. Bramki obrotowe wysokie zapewniają dokładną kontrolę każdego, kto wchodzi na stadion oraz spowalniają ruch, który w trakcie wydarzeń sportowych jest wzmożony.

Bramki obrotowe niskie, a wysokie – które wybrać?

Nie ma jasno określonej reguły, że bramki obrotowe niskie są lepszy od tych wysokich lub na odwrót. Zależnie od jakości bezpieczeństwa, którego wymaga dany budynek bądź teren, dobiera się konkretny rodzaj bramek obrotowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty bramek obrotowych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *