drogowe szlabany

Jak działają szlabany drogowe?

Na drogach zostało wprowadzone wiele przepisów bezpieczeństwa, zarówno dla kierowców, jak i pieszych. Mimo wszystko nie zapobiega to wszystkim wypadkom i nierozważnym manewrom na jezdni. Różnego rodzaju bariery drogowe służą do kontrolowania i regulowania przepływu ruchu, np. na skrzyżowaniach. Pomagają również kierować ruchem w określonym kierunku w sytuacji awaryjnej. Popularne szlabany drogowe zapobiegają przejeżdżaniu, podczas gdy ruch innych pojazdów nadal może się odbywać. Tego rodzaju zabezpieczenie może dodatkowo ostrzec i uchronić kierowców przed niebezpieczeństwem. Poszukując dodatkowej ochrony na parkingu, omawiany szlaban po raz kolejny może odegrać istotną rolę. Zwiększy zdecydowanie kontrolę nad ruchem i zaufanie wśród odwiedzających obiekt klientów.

szlabany drogowe

Innowacyjne działanie i funkcjonalność

Głównym zadaniem szlabanu drogowego jest blokowanie przejazdu samochodów w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Osiąga to za pomocą mechanizmu opuszczającego metalowe ramię przed nimi. Innowacyjne działanie i prostota użytkowania odróżnia je od tradycyjnych szlabanów. Wyposażone są w specjalne czujniki wykrywające ruch, dzięki czemu kierowca nie musi opuszczać pojazdu przykładowo podczas zamiaru wjazdu na wybrany parking. Dużą zaletą działania jest płynne i ciche użytkowanie. Wszystko dzięki zastosowaniu w urządzeniu silnika bezszczotkowego. Najlepszej jakości szlaban drogowy dodatkowo powinien być wyposażony w lampę ostrzegawczą czy fotokomórkę. Dzięki temu zwiększony zostanie komfort użytkowania oraz, co najważniejsze bezpieczeństwo i płynność ruchu przejazdów.

Gwarancja jakości i zadowolenia z użytkowania

Szlabany można zauważyć w wielu codziennie odwiedzanych miejscach. Choćby w galeriach handlowych, osiedlach mieszkaniowych, torowiskach czy na lotniskach. Z daleka każdy z nich wygląda identycznie, jednak pozory mylą. Różnią się budową, wyglądem czy silnikiem. Wybierając najlepszą firmę oferującą szlabany drogowe, warto sprawdzić, czy dodatkowo posiada w ofercie części zamienne. Mimo iż z reguły są to wytrzymałe urządzenia, zdarzy się, że ulegną kolizji czy zniszczeniu choćby przez atak wandalizmu. Należy pamiętać, iż najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego też warto by szlaban miał wbudowany czujnik zmierzchu. Polegający na uruchomieniu lamp ledowych oświetlających obszar poruszania się. Cała jakość wykonania tych inteligentnych urządzeń musi być na najwyższym poziomie, a jakość materiałów solidna i gwarantująca działanie przez długie lata.

Firma Access Control posiada szeroką ofertę bezobsługowych systemów parkingowych. Zapewniamy bezproblemową kontrolę przejazdu oraz stały nadzór na wybranym terenie. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo oraz zadowolenie z oferowanych urządzeń, których jakość zachwyca i pozwala na szybszy przejazd osobom do tego upoważnionym. Dbamy, aby nasze działania cechowała trwałość i solidne wykonanie. Jeżeli poszukujesz szlabanu drogowego na najwyższym poziomie, skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *