obrotowe bramki

Bramki obrotowe — niskie czy wysokie?

W dzisiejszych czasach powinno się zwracać szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Historia pokazuje, jak często dochodziło do różnych napadów czy ataków terrorystycznych w których życie straciło wiele osób. Spowodowane jest to niestety niewystarczającymi zabezpieczeniami i ochroną obiektu na małym poziomie. Dlatego też warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej bramki obrotowej, która w znacznym stopniu ułatwi pracę obiektu, a odwiedzający poczują się odpowiednio chronieni.

bramki obrotowe sklep

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Bramka obrotowa to rodzaj kołowrota, który składa się z okrągłej ramy z obrotowym prętem pośrodku. Drążek można obracać, aby umożliwić przejście jednej osobie na raz. Brama obrotowa znajduje zastosowanie w wielu miejscach, takich jak lotniska i parki rozrywki, gdzie duża liczba osób wymaga szybkiej obsługi.

Istnieją dwa rodzaje bramek obrotowych, niskie i wysokie. Te pierwsze ułatwiają kontrolę nad stałym przepływem osób. Zauważyć je można w różnych instytucjach publicznych czy administracyjnych. Powinny one gwarantować swobodne poruszanie się ludzi, połączone z kontrolą całego ruchu. Idealnie sprawdzą się także jako system płatnej toalety. Urządzenia te powinny mieć także sygnalizację LED informującą o możliwości przejścia.

Bramki obrotowe wysokie, wybierane są zwykle przez właścicieli dużych przedsiębiorstw lub podczas wydarzeń kulturalnych, czy sportowych, kiedy liczba osób jest bardzo duża. Gwarantują one dokładniejszą ochronę obiektu. Ułatwiają znacznie pracę ochronie, pozwalając na o wiele szybsze wykrycie nieoczekiwanego zagrożenia.

Gwarancja jakości i stałej ochrony

Zastanawiając się nad idealną bramką obrotową do wybranego obiektu, warto pomyśleć nad wyborem firmy, stawiającej na pierwszym miejscu jakość wykonania i ochronę. Powinna dostosowywać się do panujących norm w zakładach, aby umożliwić pracę w bezpiecznych warunkach. Funkcjonalność i najnowsza technologia to kwestie, którymi powinny się kierować najlepsze firmy. Należy wspomnieć, iż zarówno niska, jak i wysoka bramka obrotowa zapewnią bezpieczeństwo. Chcąc jednak zagwarantować ochronę na najwyższym poziomie, podczas sporej ilości osób, warto zdecydować się na wariant drugi. Charakteryzujący się szczególną kontrolą podczas wydarzenia.

Firma specjalizująca się m.in. w projektowaniu i wdrażaniu zabezpieczeń obiektów oraz ich pomieszczeń, jaką jest Access Control, z pewnością pomoże przy wyborze najlepszej bramki obrotowej! Mamy szeroki wybór oraz wyróżniamy się niezawodnością, oraz precyzją wykonania. Gwarantujemy najwyższą jakość zabezpieczeń. Nasi pracownicy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, co pomoże wybrać bramkę obrotową dopasowaną do Twoich wymagań i nieustannie chroniącą obiekt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *